28.01.2017. 21:22

''Arsenal'' savainoto spēlētāju sarakstā joprojām atrodas Santi Kazorla, Jaja Sanogo un Čuba Akpoms. Savainojumus aktīvi ārstē arī Pērs Mertesakers un Matjē Debušī, bet Granits Džaka spēlē nevarēja piedalīties sarkanās kartītes dēļ. ''Southampton'' rindās savukārt ir septiņi savainotie, starp kuriem ir arī viens no komandas līderiem Džeimss Vords-Prauss.

Arsēns Vengers šovakar piedāvāja jaunu pozīciju malējam uzbrūkošajam pussargam Aleksam Oksleidam-Čemberleinam, kurš spēlēja kā centra pussargs. Tāpat laukumā devās arī divi tīneidžeri Einslijs Meitlands-Nailss un Džefs Reine-Adelaide, kā arī vārtos stājās Davids Ospina. Jāpiebilst, ka pēc 10 mēnešu pārtraukuma pamatsastāvā spēli uzsāka Denijs Velbeks.

Anglijas izlases uzbrucējam nevajadzēja daudz laika, lai ieietu spēles ritmā. Spēlējot kā flanga uzbrucējs, viņš pieskrēja tuvāk vārtiem un eleganti pārmeta bumbu pāri vārtsargam, atklājot rezultātu - 1:0. Pēc īsa brīža izcilas prasmes nodemonstrēja Oksleids-Čemberleins, kurš no centra gluži Deivida Bekhema stilā filigrāni piespēlēja Velbekam, uzbrucējam bumbu apstrādājot un veiksmīgi raidot tīklā – 2:0.

''Southampton'' neklājās viegli, komandai nespējot izveidot īsti nevienu konkurētspējīgu momentu. ''Arsenal'' turpretim negulēja un pēc Velbeka un Lukasa Peresa izspēlētas sieniņas savu sedzēju apsteidza Teo Volkots un ieguva jau trīs vārtu pārsvaru, panākot 3:0.

Otrajā puslaikā ''Southampton'' kādu brīdi pieturēja bumbu vairāk, tomēr joprojām nespēja radīt bīstamus uzbrukumus. Nedaudz vēlāk ''Arsenal'' aizskrēja pretuzbrukumā un pēc ļoti precīzas Alekša Sančesa piespēles bumbu vārtos atkal sita Volkots - 4:0. Anglijas uzbrucēja iznāciens vēl ar to nebeidzās, jo pamatlaika beigu daļā Sančess vēlreiz piespēlēja Volkotam un viņš guva trešos vārtus spēlē, panākot 5:0 un pieliekot punktu mačam.

* ''Derby'' un ''Leicester'' aizvadīs pārspēli 8. februārī

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]