28.12.2014. 18:50
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas "Barys" viesos piekāpās Austrumu konferences vicelīderim Omskas "Avangard" (1:3). Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dynamo" izbraukumā ar 2:1 apspēlēja Sanktpēterburgas SKA.

Omskas pirmajā periodā ritēja līdzvērtīga cīņa, taču spēles rezultāts palika sākotnējais (0:0). Otrajā trešdaļā aktīvāki bija viesi, kurus vadībā izvirzīja otrās maiņas uzbrucējs Romāns Starčenko. Jau pēc pāris minūtēm mājinieki sniedza savu atbildi - precīzs bija otrā piecinieka aizsargs Deniss Kuļašs (1:1). Noslēguma periodā turpinājās līdzvērtīga spēkošanās, taču spēles 26. minūtē veiksme uzsmaidīja Omskas vienībai - izcēlās trešās maiņas uzbrucējs Deniss Paršins. Atlikušajā laikā astanieši centās atspēlēties, taču omskieši neļāva sevi spiest un pēdējā minūtē jau raidīja ripu viesu tukšajos vārtos - "Avangard" uzvara ar 3:1.

Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis omskiešu laukumā bija 16:51 minūtes, 5 reizes meta pa vārtiem (labākais rādītājs komandā), izpildīja divus spēka paņēmienus un vienreiz bloķēja pretinieku metienu.

Novosibirskā vietējais "Sibir" apbēdināja Vladivostokas "Admiral", kur nodarbināts Latvijas treneris Andrejs Maticins. Pirmajā periodā vairāk uzbruka viesi, taču divus vārtus guva novosibirskieši. Trešā perioda pēdējā pusminūtē uz tablo parādījās gala rezultāts - 3:0 par labu "Sibir".

Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva trenētā Maskavas "Dynamo" pēc diviem zaudējumiem atkal svinēja uzvaru, pie tam ļoti nozīmīgu. Proti, izbraukumā ar 2:1 apspēlēta SKA vienība. Uzvaras vārtus 28 sekundes pirms mača beigām iemeta 23 gadus vecais uzbrucējs Maksims Karpovs.

Kaspars Daugaviņš spēlei nebija pieteikts, bet Mārtiņš Karsums uzvarētāju sastāvā 18 minūtēs un 12 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā un izdarīja četrus spēka paņēmienus, kas bija visvairāk staro visiem savas komandas spēlētājiem.