02.04.2015. 20:04

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rotenbergs preses konferencē Maskavas "Dinamo" sniegumu novērtēja atturīgi, taču teica, ka Vītoliņš savu darbu paveicis labi. 

"Kā viss iet, tā arī būs. Mēs neko nemainīsim. Harijs [Vītoliņš] ar savu darbu tika galā. "Dinamo" kā nospēlēja, tā nospēlēja. Vītoliņš turpinās strādāt komandā," sacīja Rotenbergs. 

Amatā Vītoliņš aizstāja Oļegu Znaroku, kurš kļuva par Krievijas izlases galveno treneri. Iepriekš Vītoliņš ilgstoši bija Znaroka palīgs. 

Rotenbergs noliedza Krievijas medijos iepriekš publicētos pieņēmumus, ka Znaroks varēti apvienot galvena trenera darbi izlasē un "Dinamo". Amatu apvienošanu aizliedz reglaments, taču "Dinamo" vadība bija gatava aicināt aizliegumu atcelt. Tomēr Znaroks pret amatu apvienošanu iebilda, paskaidroja Rotenbergs.

Vītoliņš preses konferencē atzina, ka izjūt zināmu spiedienu gūt panākumus un plāno komandā iesaistīt jaunu spēlētājus. Maskavas "Dinamo" rezultatīvu sezonu aizvadīja arī Latvijas uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties