12.07.2015. 04:38

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar katru nākamo gadu Vītoliņš Latvijā sastopams arvien retāk, jo ģimene dzīvo Šveicē un darbs ir Krievijā. Arī pārslēgties dažādās vidēs uz citu valodu nav vienkārši. Savukārt trenera darbā Vītoliņš vēlas, lai klubā uzticas un ļauj strādāt, bet citi jautājumi viņu tik ļoti neinteresē.

Maskavas "Dinamo" aizvadīto sezonu Vītoliņš uzskata par pozitīvu, jo punktu komandai bija vairāk nekā pirms gada, bet izslēgšanas turnīrā tika zaudēts patiešām iespaidīgam pretiniekam Sanktpēterburgas SKA. Krievijā pagātnē gūtos panākumus ļoti atceras, bet hokejā nedrīkst stāvēt uz vietas, uzsvēra Vītoliņš. Apliecinājums tam ir arī pasaules čempionāts, kur Znaroka un Vītoliņa vadītā Krievijas valstsvienība šopavasar finālā smagi zaudēja Kanādai. 

Ar Maskavas kluba uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma veikumu treneris ir kopumā apmierināts. Kluba vadība gan bijusi bažīga par Karsumu, taču Vītoliņš uzsvēris uzbrucēja pašatdevi spēka spēlē, lai gan statistikā šādu ieguldījumu ir grūti parādīt.

Savukārt pasaules čempionātā šogad bijis daudz kritikas par spēlētāju izvēli Krievijas izlasē. Krievijas hokejistiem neizdevās aizstāvēt pasaules čempionu titulu, taču komanda nebija tik labā formā kā pērn, uzskata Vītoliņš. Turklāt lielais spiediens uz komandu atstāja savu iespaidu un fināls pret Kanādu parādījis, ka krievi šoreiz nebija tik labā formā.

Savukārt situāciju, ka Krievijas izlase apbalvošanas ceremonijā pameta ledu pirms Kanādas himnas atskaņošanas, Vītoliņš nosauca par pārpratumu, ko veicināja arī rīkotāju nesaskaņotā rīcība. Viņš gan atzina, ka tā ir arī trenera atbildība. CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties