17.10.2015. 21:09
Ceturto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā turnīrā šovakar svinēja Harija Vītoliņa trenētā Maskavas ''Dynamo'', kas ar Mārtiņu Karsumu komandas otrajā maiņā ar 2:1 pagarinājumā prata pieveikt Omskas ''Avangard''.

Jau ziņojām, ka Kaspars Daugaviņš šodien ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Ņižņijnovgorodas ''Torpedo'' uzvarā pagarinājumā (4:3) pret Novukuzņeckas ''Mettalurg'', savukārt ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas ''Admiral'', kas šoreiz piekāpusies Čerepovecas ''Severstaļ'' (1:4).

Harija Vītoliņa trenētā Maskavas ''Dynamo'' šodien ar latviešu uzbrucēju Mārtiņu Karsumu otrajā maiņā ar 2:1 pagarinājumā pieveica Omskas ''Avangard''. ''Dynamo'' pirmajā periodā izdarīja tikai trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr viesi atbildēja ar 13, taču rezultāts tā arī nemainījās. Atlikušajā daļā spēle izlīdzinājās, otrajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, un pēc 60 minūtēm uz tablo bija neizšķirts 1:1.

Pagarinājumā ''Dynamo'' ieguva skaitlisko vairākumu, un 64. minūtē pēc garākas saspēles no vārtu priekšas precīzi metra Dmitrijs Višņevskis - 2:1, un ''Dynamo'' svin ceturto uzvaru pēc kārtas. Karsums šajā spēlē uz ledus pavadīja 17:29 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja četrus no septiņiem iemetieniem, veica četrus spēka paņēmienus un bloķēja trīs pretinieku metienus, spēli pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spilgtāko uzvaru šajā vakarā izcīnīja Bratislavas ''Slovan'', kas ar 6:0 sagrāva Hantimansijskas ''Yugra''. Šāds rezultāts uz tablo bija jau pēc 40 nospēlētām minūtēm. Citās spēlēs Minskas ''Dinamo'' pagarinājumā pieveica Novosibirskas ''Sibir'' (3:2), Podoļskas ''Vityaz'' pēcspēles metienos pieveica Astanas ''Barys'' (4:3) , bet Jekaterinburgas ''Avtomobilist'' ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Zagrebas ''Medvescak''.