11.08.2014. 16:57
Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva trenētais Maskavas "Dynamo" šodien Ņižņijnovgorodas apgabala Gubernatora kausa izcīņas pirmajā mačā piekāpās Kazaņas "Ak Bars" (2:4). Maskaviešu kluba latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš spēlēja otrajā maiņā.

Kokarevs-Gorovikovs-Masaļovs, Višņevskis-DerļuksKarsums-Cvetkovs-Daugaviņš, Jalasvāra-SolovjevsKarpovs-Tereščenko-Pestuško, Novāks-RobinsonsGlazačovs-Aleksejevs-Babenko, Siņicins-OrlovsVārtsargs: Aleksandrs Saričenkovs

Jau pirmajā periodā smagu traumu guva latviešu uzbrucēju maiņas partneris Aleksejs Cvetkovs, ar aizdomām par kājas lūzumu viņš tika aizvests uz slimnīcu. Pirmajā lielajā pārtraukumā komandas devās ar negatīvu rezultātu (1:2), otrajā nogrieznī maskavieši panāca izlīdzinājumu, bet trešajā divas ripas iemeta "Ak Bars" (2:4). Kopumā spēle bija līdzīga, taču savus momentus labāk realizēja kazaņieši.

Pēcspēles metienos revanšējās maskavieši, kuru labā uzvaras vārtus guva pieredzējušais aizsargs Maksims Solovjevs.

Rīt dinamieši tiksies ar Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Kā jau ziņots, pirmajās pārbaudes spēlēs Maskavas "Dynamo" augusta sākumā Baltkrievijā uzvarēja vietējās komandas "Gomel" (8:3) un "Neman" (4:1). Pirmajā mačā Kaspars Daugaviņš izcēlās ar 2+1, bet Mārtiņš Karsums noformēja 1+1, savukārt otrajā mačā mūsējie nepiedalījās.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161