31.10.2015. 20:58
Latvijas basketbolistes sestdien, 31. oktobrī, sacenšas Itālijā, Francijā, Polijā, Spānijā un Vācijā.

Šarleruā klubs “Spirou Monceau” septiņu spēlētāju sastāvā uzvarēja otrās līgas klubu “Basket Libramont” ar rezultātu 91:61 (19:20, 22:7, 30:14, 20:20). Pirmo ceturtdaļu nācās noslēgt iedzinēju lomā, bet spēles vidusdaļā viešņas bija pārākas ar 52:21.

Dita Rozenberga kļuva par rezultatīvāko spēlētāju uzvarētāju rindās, cīņu pabeidzot ar 19 punktiem. Ceturtdaļfinālā “Spirou Monceau” tiksies ar “Belfius Namur Capitale”.

Salamankas “Perfumerias Avenida” (6-1) savā laukumā apspēlēja Madrides apgabala klubu “C.R.E.F. Hola” (3-4) ar rezultātu 82:66. Centra spēlētāja Astu Ndūra sameta 24 punktus, bet uzbrucēja Gabriela Margineana atzīmējās ar 20 punktiem.

Kristīne Vītola kļuva par trešo rezultatīvāko basketbolisti Salamankas rindās. Centra spēlētāja 28:43 minūtēs guva 13 punktus (2p 6/9, 1p 1/4), izcīnīja četras bumbas zem groziem, pārķēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu, saņēma četras personiskās piezīmes un izprovocēja divus pārkāpumus.

Uzbrucēja Linda Rubene viesu labā 07:47 minūtēs guva vienu punktu (2p 0/1, 1p 1/2), vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi.