11.07.2014. 14:09
Latvijas izlases spēka uzbrucēja Kristīne Vītola (23, 196) nākamajā sezonā spēlēs Spānijas spēcīgākās līgas klubā Saragosas "Man-Filter", infomē spāņu vienības mājas lapa.

Iepriekšējās piecas sezonas latviete pavadīja Amerikā, kur NCAA čempionātā bija Elpaso UTEP komandas spēlētāja. Atgriežoties pēc smagas ceļgala traumas, pagājušajā sezonā mūsu basketboliste tomēr bija viena no komandas līderēm. Vītolas vidējā statistika 2013-2014 sezonā: 26.8 minūtes, 11.3 punkti, 5.8 atlēkušās bumbas. Komanda netika lielajās izslēgšanas spēlēs, toties saņēma ielūgumu uz Nacionālo izaicinājuma turnīru, kur izcīnīja otro vietu. UTEP viņas komandas biedrene bija mūsu Anete Kiršteine, iepriekš tur kopā ar Vītolu spēlēja arī Baiba Eglīte un Anete Šteinberga.

Neskatoties uz sekmīgo sezonu, šī gada Latvijas izlasē Vītolas pienesums bija neliels - Eiropas čempionāta kvalifikācijā garā latviete no sešām spēlēm laukumā tika trijās - kopumā nospēlēja 13 minūtes, guva divus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Pieaugušo izlasē viņa debitēja jau 2010. gadā, un togad viņa izcīnīja arī Eiropas bronzas medaļu U20 izlases sastāvā.

Saragosas "Man-Filter" ir vidusmēra spāņu klubs, pagājušajā sezonā Spānijā tas ierindojās devītajā vietā. Kluba galvenais treneris Hesuss Gutjeress norāda, ka iekšējās līnijas spēlētāja Kristīne Vītola ļoti labi darbojas ar abām rokām groza tuvumā, nav īpašu spēju driblā, taču labi cīnās par atlēkušajām bumbām un izmanto savu garo augumu.

Izmantotie resursi:www.stadiumcasablanca.comget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties