14.04.2012. 15:03
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čehovas «Vitjaz» direktors Leonīds Rešetņikovs pastāstījis par jaunumiem komandā, raksta «Sovsport.ru».

Direktors norādījis, ka klubā briest lielas pārmaiņas un tās skars gan vadību, gan arī spēlētājus. Tikmēr prese raksta, ka klubs tiks pie jauna īpašnieka, bet Rešetņikovs iesaka pagaidīt līdz maijam.

«Nedaudz pagaidīsim, tagad par to presē pārāk daudz runā. Patlaban mēs neesam gatavi atklāt visu informāciju. Ticat man - ilgi gaidīt vairs nav atlicis, drīz jūs visu uzzināsiet,» saka direktors.

«Patlaban ir grūti runāt par nākamās sezonas budžetu. Mēs visi lieliski saprotam, ka ar minimālu budžetu ir grūti izvirzīt uzdevumu iekļūt izslēgšanas spēlēs un līdz ar to rodas jautājums - vai ir vērts spēlēt, ja necīnies par iekļūšanu astotniekā? Galvenais uzdevums ir tāds, ka mums ir jātiek skaidrībā ar kluba stratēģiju. Vai klubs atkāpsies no sava spēles stila, kāds tas ir bijis pēdējos gados vai nē. Taču uzreiz vēlos pateikt, ka komanda nekādā gadījumā neatteiksies no agresīvā spēles stila, hokejs nekad nekļūs par baletu. No strat;e;gijas būs atkarīgs arī kluba budžets. Redzējām, ka SKA, kuram ir pats lielākais budžets, vēl negarantē panākumus,» uzsvēra direktors. 

 

 

  

Tweet"Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties