30.10.2016. 19:33
Pie ļoti rezultatīva panākuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā tikusi Maskavas apgabala «Vitjaz», kas svētdien savā laukumā ar 9:6 (2:2, 3:1, 4:3) pārspēja Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» nākamo pretinieci Minskas «Dinamo» no Baltkrievijas.

«Vitjaz» komandas labā ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm šajā mačā izcēlās čehu aizsargs Jakubs Jeržābeks, kamēr Minskas kluba labā divus vārtus iemeta Iļja Šinkevičs.

Mača sākumā nedaudz vairāk kā divu minūšu laikā «Vitjaz» pēc Alekseja Makejeva precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz pirmajam pārtraukumam viesi panāca izlīdzinājumu. Otrās trešdaļas laikā Maskavas apgabala klubam izdevās panākt 5:3, kas pēc otrā perioda Minskas komandas treneriem lika vārtsargu Benu Skrivensu nomainīt pret Mihailu Karnauhovu.

Vārtsargu maiņa Minskas klubam gan nepalīdzēja, jo Karnauhovs bija spiests kapitulēt jau pēc nepilnām piecām minūtēm, kas mājiniekiem ļāva panākt 6:3. Lai gan pēc tam Šinkevičs īsā brīdī iemeta divus vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam, «Vitjaz» spēles beigas aizvadīja krietni labāk.

Minskas «Dinamo» nākamo maču aizvadīs Latvijā, kad otrdien viesosies pie Rīgas «Dinamo». Savā iepriekšējā mačā «Vitjaz» savā laukumā uzvarēja tieši rīdziniekus (3:2).

Tikmēr citā svētdienas mačā pie graujošas uzvaras tika Ufas «Salavat Julajev», kas savā laukumā ar 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) apspēlēja Novosibirskas «Sibirj».

Mājinieku labā ar diviem vārtiem izcēlās Zahars Arzamascevs.

Visas līgas un Rietumu konferences kopvērtējuma līdere ar 67 punktiem 27 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kamēr Rīgas «Dinamo» ar 15 punktiem 25 spēlēs ir vājākā ne tikai Rietumos, bet arī visā līgā. Zīmīgi, ka pirmo astoņnieku ar 40 punktiem pašlaik noslēdz tieši Minskas «Dinamo» un «Vitjaz».

Tikmēr Austrumu konferencē līdere ar 58 punktiem 29 mačos ir Kazaņas «Ak Bars».