03.02.2014. 23:49
Svētdien, 2. februārī ''Latvijas Universitātes'' basketbola komanda Aldaris Latvijas Basketbola līgā izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, pārspējot BK "Jelgava" ar rezultātu 84-73. Komentāru par spēli sniedza studentu komandas galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, atzīmējot gan savu spēlētāju vērtību un potenciālu, gan lielisko atbalstu līdzjutēju tribīnēs.

BK "Latvijas Universitāte" galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis: "Lai arī komanda uzvar, katra nākamā spēle šķiet aizvien grūtāka. Jau iepriekšējā pret "Turību" šķita ļoti smaga un atbildīga, taču šī bija vēl grūtāka. Pēc spēles ar treneri jutāmies it kā mēs paši būtu noskrējuši četrdesmit minūtes bez maiņām.

Runājot par spēli kopumā, gribētu pateikties Armandam Krauliņam par vienu padomu, kuru viņš man deva pagājušajā gadā. To, kāds šis padoms bija, es paturēšu pie sevis, bet šajā spēlē tas ļoti noderēja.

Pretinieki spēlēja ļoti interesantu basketbolu. Bija ļoti grūti viņus skautot un paredzēt, ko viņi darīs laukumā, jo sadarbības un arī pati ideja, ko viņi realizē, katru reizi mainās. Viņi paši pieņem lēmumus, daudz improvizē. Laukumā teju visu spēli atrodas īsie spēlētāji, to skaitā vairāki ar ļoti izcilu metienu, kā, piemēram, Kanbergs. Pret tādu komandu ir ļoti grūti spēlēt.

Man ir gods, ka es strādāju tieši ar šiem puišiem, kas ir manā komandā, jo redzu, ka viņu vērtības, attieksme pret darbu un morāle veido viņus par sakarīgākām personībām gan laukumā, gan ārpus tā. Droši vien palīdz arī tas, ka viņi studē. Arī šajā spēlē tas bija acīmredzami.

Nekādai eiforijai gan nav pamata. Mums vēl jāpilnveido pietiekoši daudz savu elementu, taču prieks, ka laukumā tiek parādīta bezkompromisu cīņa! Nozīmīgs arguments uzvarai bija tas, ka jau kārtējo spēli tribīnēs valda fantastiskas emocijas. Pat nezinu, vai Latvijā ir vēl kāda komanda, kuru atbalsta ar šādu entuziasmu. Tas jau sāk atgādināt Amerikas NCAA basketbolu. Paldies visiem, kas nāk uz mūsu spēlēm. Tas tikai dzen mūs uz priekšu!''

Informāciju sagatavoja:Laura Melne, BK Latvijas UniversitāteGaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties