03.07.2014. 16:30
Interneta mājaslapā Infostrada.com publicēts futbolistu saraksts, kuri, neskatoties uz daudz izdarītiem sitieniem pa pretinieku vārtiem, joprojām nav guvuši vārtus Pasaules kausa finālturnīrā Brazīlijā.

Visneefektīvākie līdz šim bijuši brazīlietis Halks, kā arī nigērieši Emanuels Emenike un Ogenji Onazi, kuri izdarījuši pa 11 sitieniem.

Pa deviņiem sitieniem veikuši Ganas izlases spēlētājs Kristiāns Atsu un grieķis Lazaros Hristodulopolos, bet pa astoņiem - Gonsalo Igvains (Argentīna), Toni Kross (Vācija), Jaja Turē un Solomons Kalū (abi Kotdivuāra), kā arī Josito Okubo (Japāna).

Visvairāk spēlētāju izmantojusi Spānija (22), kā arī Portugāle, Itālija, Anglija un Kolumbija, kas laukumā laidušas pa 21 futbolistam.

No vārtsargiem visvairāk sitienu atvairījis amerikānis Tims Hovards (29), kuram seko alžīrietis Raiss Mbolhi (23), nigērietis Vinsents Enjeama (22) un šveicietis Djēgo Benaglio (20).

Visbiežāk par vārtu stabu vai pārliktni trāpījuši Francijas futbolisti (5), bet par reizi mazāk tas gadījies Grieķijas izlasei.

Izmantotie resursi:Infostrada.comR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties