29.05.2013. 12:50
Latvijas futbola izlases pussargs Aleksejs Višņakovs nākamajā sezonā, visticamāk, nespēlēs Krievijas pirmās līgas (FNL) komandā Kaļiņingradas «Baltika», atklājis kluba ģenerāldirektors Aleksandrs Gvardiss.

Kopā «Baltika» komandu plānojot atstāt pieci spēlētāji, bet viņu vidū nav pārējie Latvijas futbolisti, kas tajā spēlē, - Aleksandrs Koliņko un Artūrs Zjuzins.

Šo sezonu «Baltika» komanda aizvadīja ļoti veiksmīgi, izcīnot piekto vietu, un palika tikai divu punktu attālumā no iespējas piedalīties pārspēlēs par vietu premjerlīgā. Komanda sasniedza labāko rezultātu pēdējo 15 gadu laikā.

Nākamā FNL sezona sāksies 7. jūlijā. Komandai pirmā treniņnometne sāksies 12. jūnijā, bet sagatavošanās cikla laikā tā gatavosies arī Latvijā, kur ieplānotas divas treniņnometnes.

Višņakovs «Baltika» komandai pievienojās pirms šīs sezonas, 17 spēlēs izceļoties ar diviem gūtiem vārtiem un divām dzeltenajām kartītēm.

29 gadus vecais Višņakovs ir «Skonto» kluba audzēknis, un šīs komandas pamatsastāvā spēlēja no 2003. līdz 2008. gadam, bet 2009. gada februārī viņš parakstīja divu gadu līgumu ar FK «Ventspils».

2011. gada janvārī Višņakovs noslēdza divarpus gadu līgumu ar Krievijas premjerlīgas komandu Naļčikas «Spartak», tomēr pēc treneru maiņas klubs un spēlētājs nespēja vienoties par sadarbību. Bet tā paša gada februārī Višņakovs uz divarpus sezonām parakstīja vienošanos ar «Cracovia» komandu, kura iepriekšējā sezonā nespēja saglabāt vietu valsts augstākajā līgā.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties