16.11.2014. 16:45
Šodien tiek aizvadītas EEVZA (Austrumeiropas Volejbola Zonālās asociācijas) pludmales volejbola čempionāta vīriešu komandām izšķirošās spēles. Latvijas pludmales volejbolistiem līdz pusfinālam gan neizdevās aizsniegties.

Rīgā notiekošajā turnīrā pēc pirmās dienas sacensības turpināja trīs no Latvijas četriem pāriem. Ar sesto numuru izliktie Rihards Finsters un Atvars Vilde trīs spēlēs cieta divus zaudējumus un palika dalītajā devītajā vietā. Šodien jau no paša rīta zaudējumu piedzīvot nācās arī Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regžam, kuri četros setos piekāpās Krievijas duetam Barsukam un Ljaminam, turklāt vienīgo uzvaru guva trešajā setā, bet pārējos zaudēja visai pārliecinoši ( 10:15, 7:15, 15:13, 12:15).

Cerības Pļaviņš un Regža vēl nebija zaudējuši un pārcēlās uz zaudētāju zaru, taču cīņā par pusfinālu trjos setos atzina cita Krievijas pāra Karpuhina un Lešukova pārākumu (11:15, 13:15, 12:15) , tādējādi noslēdzot turnīru dalītajā 5./6. vietā.

Šo vietu nācās dalīt ar citu Latvijas pāri - Aleksandru Soloveju un Ruslanu Sorokinu, kuri dienas pirmajā spēlē četros setos pārspēja Safonovu/Gončarovu, bet pēc tam trijos setos piekāpās Stjanovskijam/Prokopjovam. Ļoti svarīgs izrādījās otrais sets, kurā Latvijas pāris piekāpās tikai sīvā cīņā (15:17) , bet pēc tam trešajā setā jau cieta sakāvi ar 9:15.

Nekur tālāk netika arī Toms Šmēdiņš un Mārtiņš Daubars, kuri pret Karpuhinu un Lešukova prata uzvarēt vienu setu vairāk nekā Pļaviņš/Regža, taču paveica to agrākā turnīra stadijā un ar sīvu zaudējumu 12:15, 16:14, 13:15,16:18 palika dalītajā 7./8. vietā.

EEVZA turnīrā Olimpiskā sporta centra "O-Sands" pludmales volejbola laukumos vēl jaizspēlē divas spēles - jau pavisam drīz 17:00 trešo un ceturto vietu sadalīs Krievijas pāri Stojanovskijs/Prokopjovs un Karpuhins/Lešukovs, bet 18:00 finālu izspēlēs Ukrainas pāris Popovs/Deņins un Krievijas volejbolisti Barsuks/Ljamins. Šos mačus būs iespējams vērot tiešraidē portālā Sportacentrs.comLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties