30.03.2014. 16:50
Trīs kopvērtējuma līderes Madrides «Atletico», «Barcelona» un Madrides «Real» sestdien izcīnīja panākumus kārtējās Spānijas futbola čempionāta spēlēs.

• «Chelsea» un «Real» pievienojas Čempionu līgas 1/4 finālistiem 2014. g. 19. marts
  • Čempione «Barcelona» piekāpjas Valjadolidas «Real» futbolistiem 2014. g. 9. marts

Visnopietnākais pārbaudījums sagaidīja pirmajā pozīcijā esošo «Atletico» komandu, kas izbraukumā sacentās ar ceturtajā vietā esošo Bilbao «Athletic», tomēr spēja tikt pie panākuma ar rezultātu 2:1 (1:1), kaut pirmā zaudēja vārtus.

Spēles rezultātu atklāja Bilbao uzbrucējs Ikers Munjans, bet jau pirmā puslaika vidū izlīdzinājumu panāca Madrides «Atletico» rezultatīvākais Djegu Košta.

Savukārt uzvaras vārtus 55.minūtē guva «Atletico» komandas pussargs Kokē.

Pēc cīņas «Atletico» komandas galvenais treneris Djego Simeone izteicās, ka šī bijusi viena no vienības labākajām spēlēm.

Barselonas derbijā čempionvienība «Barcelona» izbraukumā ar 1:0 (0:0) pieveica «Espanyol» futbolistus, vienīgo precīzo sitienu izpildot slavenajam argentīnietim Lionelam Mesi, kurš 76.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Savukārt Madrides «Real», kas bija zaudējusi iepriekšējās divās cīņās, šoreiz ar 5:0 (1:0) savā laukumā sagrāva citu galvaspilsētas vienību «Rayo Vallecano», divus vārtus gūstot velsiešu pussargam Geretam Beilam.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā pēc 31 kārtas līdere ar 76 punktiem ir «Atletico» vienība, kurai punktu zaudē «Barcelona», bet Madrides «Real» tikusi pie 73 punktiem.

Savukārt ceturtajā vietā esošā Bilbao komanda izcīnījusi 56 punktus.

Visticamāk, Spānijas čempionu liktenis izšķirsies vien pēdējā kārtā, kad «Barcelona» uzņems «Atletico» futbolistus.

Savukārt jau otrdien «Barcelona» uzņems «Atletico» pirmajā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga