04.09.2013. 22:46
Par SMScredit.lv Virslīgas augusta labāko spēlētāju žurnālistu balsojumā atzīts „Skonto” pussargs Ruslans Mingazovs, savukārt kā labāko mēneša treneri Latvijas Futbola federācijas treneru padome un biedrība ''Latvijas Futbola Virslīga'' trešo reizi šosezon nosaukusi Jurģi Pučinski (FK „Ventspils”).

Iespējams, līgas ātrākais futbolists bRuslans Mingazovs/b augustā pretinieku vārtsargu sarūgtināja trīs reizes, bet bija ļoti liels bieds pretinieku aizsargiem, noorganizējot vēl vairākus rīdzinieku vārtu guvumus. Žurnālistu balsojumā starp izvirzītajiem kandidātiem Mingazovs saņēma pārliecinoši augstāko vērtējumu, apsteidzot gan savu komandas biedru Artūru Karašausku, gan FK „Ventspils” spēlētāju Vadimu Jančuku. Mingazova pārstāvētā Skonto, pretēji jūlija mēnesim, SMScredit.lv Virslīgas ietvaros augustā aizvadīja pat 6 spēles, piecās no tām svinot uzvaras un vienu maču noslēdzot neizšķirti. Tieši bezvārtu neizšķirts tika fiksēts 3.augusta cīņā ar Daugavpils „Daugavu”, kam nākošajā kārtā sekoja „Liepājas metalurga” graušana izbraukumā ar 5:0, uzvara savā laukumā pār Jūrmalas „Spartaku” 3:1, pārceltās 8.kārtas spēlē atkārtots panākums pār liepājniekiem (2:0), kā arī bez vārtu zaudējumu uzvaras pār FK „Jelgava” (3:0) un „FC Jūrmala” (5:0). Runājot par Mingazova spēli, kopumā futbolists atzīmējās ar 3 vārtu guvumiem (divus no tiem guva pēdējā mačā pret FC „Jūrmala”), taču ar savu allaž enerģisko spēli laukumā regulāri izkārtoja komandas snaiperiem Valērijam Šabalam un Artūram Karašauskam lieliskas vārtu gūšanas iespējas, kur liela daļa no tām pat netika izmantotas. Otro reizi pēc kārtas un trešo reizi šosezon labākā trenera balva ceļos uz Ventspili, kur ar to tiks sumināts Jurģis Pučinskis. Augustā kurzemnieki aizvadīja par divām spēlēm mazāk kā „Skonto”, taču spēļu mēnesi noslēdza punktu zaudējumu rūgtumu nesajutuši. 16. kārtas ietvaros ventspilnieki savā laukumā uzveica „Ilūkstes NSS” (4:1), kam sekoja 2:0 panākums viesos pret FS „METTA/Latvijas Universitāte”, uzvara savā laukumā ar 2:1 pār principiālo pretinieku FK „Daugava Rīga” un kaujinieciskais 2:0 pret jelgavniekiem. Pateicoties šiem panākumiem FK „Ventspils” turpina sīvi sekot „Skonto” vienībai, līdz ar to parūpējoties par milzu intrigu tabulas augšgalā, kas, paredzami, saglabāsies līdz pat sezonas izskaņai.

Žurnālistu balsojums mēneša labākā futbolista noteikšanai (augusts 2013)

  Mingazovs   Jančuks   Karašausks
Edmunds Novickis, Sportacentrs.com 3 2 1
Ivars Āboliņš, Playboy 2 1 3
Vladimirs Ivanovs, Telegraf 3 2 1
Ilvars Koscinkevičs, Sporta Avīze 2 1 3
Anatolijs Kreipāns, Sporta Avīze 2 1 3
Nauris Mackevičs, Sportacentrs.com 3 2 1
Agris Suveizda, Sportacentrs.com 3 1 2
Valērijs Karpuškins, Čas 3 2 1
Uldis Glušaks, Privātā Dzīve 2 1 3
Jānis Lazdāns, Latvijas radio 3 2 1
Gatis Kreceris, TVNET 1 3 2
Latvijas futbola Virslīga 3 1 2
Latvijas Futbola federācija 3 2 1
KOPĀ 33 21 24

 

Izmantotie resursi: Latvijas futbola virslīga - Futbola virslīgaČerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties