21.06.2012. 20:19

Kārtas pirmā spēle tika aizvadīta trešdien – tajā Jūrmalas Spartaks turpināja 12 nezaudēto spēļu sēriju, izraujot neizšķirtu (2:2) pret Rīgas Daugavu. Piedāvājam foto ieskatu spēlē starp Skonto un Gulbeni. Pateicoties panākumam, skontieši kļuvuši par turnīra līderiem.

Latvijas virslīgā futbolā ceturtdien tika aizvadītas atlikušās 15.kārtas spēles. Centrālajā mačā Liepājas Metalurgs ar 2:0 pārspēja turnīra līderus Daugavpils Daugavu. Vēl Skonto savā laukumā ar 4:1 pārspēja Gulbeni, mājinieku labā vārtus guva Šabala, Maksimenko, Mingazovs un Sineļņikovs, bet vienīgo bumbu viesiem iesita Išikava. Savukārt Jūrmalas un Jelgavas komandu spēlē fiksēts bezvārtu neizšķirts. Tikmēr čempionvienība Ventspils, pateicoties Daniila Turkova vārtu guvumam mača 57.minūtē, savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Metta/LU komandu.Kārtas pirmā spēle tika aizvadīta trešdien – tajā Jūrmalas Spartaks turpināja 12 nezaudēto spēļu sēriju, izraujot neizšķirtu (2:2) pret Rīgas Daugavu. Piedāvājam foto ieskatu spēlē starp Skonto un Gulbeni. Pateicoties panākumam, skontieši kļuvuši par turnīra līderiem.