12.04.2014. 09:10
Latvijas Virslīgas čempionātā nedēļas nogalē tiks aizvadītas izšķirošās sēriju spēles. Sievietēm uzzināsim finālistes, bet vīriešiem - visus pusfinālistus. Vīriešu otro ceturtdaļfināla spēli starp "SK Latgols" un "Jūrmalas Sports" sestdien plkst. 15:00 demonstrēs Sportacentrs.com TV tiešraidē.

Vienā no sieviešu pusfināliem tiekas "SK Latgols" un LSPA handbolistes. Sērija pirmajā cīņā Rīgā viešņas uzvarēja ar 26:24. Otrā cīņa paredzēta sestdien Ludzā plkst. 13:00, bet trešā, ja nepieciešams, turpat dienu vēlāk plkst. 11:00. Rīdziniecēm savainojumu dēļ ir lielas problēmas ar sastāvu, kamēr "SK Latgols" izslēgšanas spēlēm piesaistīja kreisās ārējās pozīcijas spēlētāju Nadeždu Kalašņikovu. LSPA šajā sezonā Ludzā ir piedzīvojušas divus zaudējumus un lauzt šo tradīciju divas dienas pēc kārtas viešņām būs ļoti grūti.

Piektdien par pirmajām finālistēm kļuva Stopiņu NHK handbolistes, kuras ar 33:24 savā laukumā Ulbrokā uzvarēja Dobeles SS/REIR un triumfēja pusfināla sērijā ar 2-0.

Centrālā uzmanība brīvdienās tiks pievērsta vīriešu Virslīgas ceturtdaļfināla sērijai starp divkārtējiem čempioniem "SK Latgols" un "Jūrmalas Sports". Pirmais mačs Spuņņciemā noslēdzās ar mājinieku uzvaru (30:28), taču atkārtot šo sasniegumu izbraukumā jūrmalniekiem būs daudz grūtāk. Ludzā "SK Latgols" demonstrē krietni labāku sniegumu un jebkuram pretiniekam ir ciets rieksts. Pirmo sērija spēli sestdien plkst. 15:00 tiešraidē demonstrēs Sportacentrs.com TV. Ja būs nepieciešams trešais mačs, tas dienu vēlāk plkst. 13:00 risināsies turpat Ludzā.

Sestdien pārējo sēriju pirmo spēļu ceturtdaļfināla uzvarētāji aizvadīs spēles savā laukumā - ASK sporta zālē plkst. 16:30 "Celtnieks/LSPA" ASK sporta zālē tiksies ar ASK/LU, bet plkst. 18:00 "HK Ogre" pie sevis uzņems "HK Vaiņode". Ja būs nepieciešamas trešās spēles, tās tiks aizvadītas turpat svētdien.

Sestdienas "Celtnieks/LSPA" - ASK/LU dueļa uzvarētājs dosies izbaudīt kriosaunas sniegtās priekšrocības veselības centrā "Krio".

Aizvadītajā nedēļā vietu pusfinālā, sērijā ar 2-0 uzvarot RTU, nodrošināja galvenie favorīti Dobeles "Tenax". Dobelnieki pusfinālā cīņā līdz divām uzvarām tiksies ar "SK Latgols" - "Jūrmalas Sports" pāra uzvarētāju, savukārt "Celtnieks/LSPA" - ASK/LU un "HK Ogre" - "HK Vaiņode" dueļu spēcīgākās vienības spēlēs savā starpā.

Pēc nedēļas vīriešiem sāksies pusfināla spēles, bet sievietēm cīņu par medaļām uzsāks pēc divām nedēļām. Čempionus noskaidrosim ne vēlāk kā 18.maijā.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650