04.06.2015. 17:30
Latvijas Futbola federācija informē, ka Virslīgas organizācijas komitejas sēdē pieņemts lēmums atļaut Šitika Futbola skolai turpināt dalību Latvijas Dublieru čempionātā, kā arī pēc FB ''Gulbene'' izslēgšanas no SMScredit.lv Virslīgas čempionāta precizēts šīs sezonas komandu sadalījums tiesībām piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā.

Ņemot vērā to, ka no Virslīgas čempionāta izslēgtā FB Gulbene 2015. gada Dublieru čempionātā piedalās ar komandu, par kuru atbild divas organizācijas – biedrība "FB Gulbene 2005" un biedrība "Šitika Futbola skola" -, kā arī to, ka Dublieru čempionāta viens no mērķiem ir veicināt futbola kluba jaunatnes sistēmas spēlētāju attīstību un to iesaisti Latvijas jaunatnes izlasēs, pieņemts lēmums atļaut Šitika Futbola skolai turpināt dalību 2015. gada Dublieru čempionātā ar nosaukumu "Šitika Futbola skola". Noteikts, ka visus jautājumus attiecībā uz šīs komandas turpmāko dalību Dublieru čempionātā risina biedrība "Šitika Futbola skola".

Tāpat pēc FB Gulbene izslēgšanas no "SMScredit.lv" Virslīgas čempionāta organizācijas komiteja noteikusi, ka komanda, kas Virslīgas 2015. gada čempionātā ieņems septīto vietu, nezaudēs tiesības piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā, bet gan piedalīsies pārspēlēs saskaņā ar Virslīgas reglamenta p.7.3. ar komandu, kas 2015. gada komanda.lv Pirmās līgas čempionātā ieņems otro vietu.

Savukārt komanda, kas Virslīgas čempionātā ieņems sesto vietu, automātiski saglabās tiesības piedalīties 2016. gada Virslīgas čempionātā. Ņemot vērā, ka šis lēmums ir saistīts ar Virslīgas čempionāta reglamenta precizējumiem, kas saskaņā ar LFF statūtiem ir LFF Valdes kompetencē, Virslīgas organizācijas komiteja šo jautājumu virza apstiprināšanai kārtējā LFF Valdes sēdē.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācijaLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties