29.01.2014. 14:55

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Akreditācijas procesa laikā žurnālisti informēti, ka viņiem būs jākārto atsevišķa vīza, ja būs vēlme atspoguļot citus notikumus Baltkrievijā ārpus pasaules čempionāta.

«Mums jābūt pārliecinātiem, ka žurnālisti varēs strādāt saskaņā ar Rietumu principiem,» izteicies raidorganizācijai YLE sporta nodaļas vadītājs Ate Jēskeleinens. «Starptautiskajai Hokeja federācijai jāparūpējas, lai tiktu nodrošināti normāli apstākļi.»

Žurnālistiem, kuri saņems akreditāciju uz sacensībām, akreditācijas kartes vienlaicīgi pildīs arī vīzas funkcijas. YLE neizslēdz, ka tās pārstāvji uz pasaules meistarsacīkstēm varētu doties ar parastajām žurnālistu vīzām.

Pasaules čempionāts Minskā plānots no 9. līdz 25. maijam.

Kā zināms, nesen Somijas sporta un kultūras ministrs Pāvo Arhinmeki pavēstīja, ka boikotēs ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju Sočos, jo viņš kā politiķis nevar atbalstīt «cilvēktiesību pārkāpumus, vārda brīvības ierobežojumus vai seksuālo minoritāšu apspiešanu».

Pagājušajā gadā Arhinmeki pasaules vieglatlētikas čempionātā Maskavā bija redzams ar karogu varavīksnes krāsās, šādi paužot atbalstu seksuālajām minoritātēm. Ministra solis Somijā izpelnījās neviennozīmīgu vērtējumu.Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties