15.05.2013. 19:59

Latvijas vīriešu volejbola izlase tās galvenā trenera Raimonda Vildes vadībā, ceturtdien dodas uz Grieķiju, kur no 17. - 19.maijam aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Grieķijas izlasi.

Uz Grieķiju dosies 13 spēlētāju sastāvs: Romāns Saušs, Lauris Iecelnieks, Aivars Petruševics, Jānis Vāvers, Ansis Medenis, Hermans Egleskalns, Gundars Celitāns, Viktors Koržeņevičs, Artis Caics, Deniss Petrovs, Ingars Ivanovs, Andrejs Zavorotnijs un Austris Štāls. Līdz galam neizārstētā savainojuma dēļ, mājās paliks Armands Celitāns, bet visi pārējie jau rīt dosies ceļā uz Grieķiju, portālu Sportacentrs.com informēja komandas menedžeris Ainārs Dakša.

Jau 23. maijā izlase dosies uz Rakveri (Igaunija), kur no 24.-26.maijam aizvadīs Pasaules čempionāta 1. kvalifikācijas kārtas spēles ar Baltkrievijas, Igaunijas un Dānijas izlasēm.

Eiropas čempionāta 3. kvalifikācijas kārtas pirmo spēli pret Turcijas izlasi mūsu izlase aizvadīs 2.jūnijā pl.18.30 (iespējams, arī LTV7), bet atbildes spēle notiks 9. jūnijā pl. 17.00 Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, kur noskaidros komandu, kas dosies uz Eiropas čempionāta finālturnīru Polijā.

Izmantotie resursi:Latvijas Volejbola FederācijaDobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties