18.09.2016. 21:48
Šovakar ar spēli starp "LU/FS Masters" un "Kuldīgu", kas notika Elektrum Olimpiskajā centrā, Rīgā, startēja arī Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1.līgas turnīrs. Uzvaru ar 7:3 izcīnīja studenti, kuru rindās labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Emīls Ērglis.

Pirmos vārtus vīriešu 1. līgā jaunajā sezonā guva rīdzinieks Krists Paulovičs, kurš rezultātu atklāja 9.minūtē - 1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmā trešdaļa. Otrā perioda sākumā pēc kuldīdznieku Krista Bergmaņa un Niklāva Ērcīša metieniem vadībā ar 2:1 izvirzījās viesi. Spēles vidū vēl divus vārtus guva mājinieki, atgūstot vadības grožus - 3:2. Pēdējā perioda sākumā "Kuldīgai" izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu (3:3), bet mača turpinājumā vārtus guva tikai "LU/FS Masters" florbolisti, kuri svinēja uzvaru ar 7:3, turnīra tabulā ierakstot trīs pirmos punktus.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Emīls Ērglis, kurš atvairīja 26 no 29 pretinieku metieniem. Viņa komandas labā pa diviem vārtiem guva Krists Paulovičs un Viktors Vansovičs, pa 2 (1+1) punktiem savāca Reinalds Rimša un Ivo Preiss. Par labāko starp kuldīdzniekiem atzina Kristu Bergmani, kura kontā viens gols. Rezultatīvāks par viņu ar 2 (1+1) punktiem bija Ģirts Zirnis.

"LU/FS Masters" - "Kuldīga" 7:3 (1:0, 2:2, 4:1)Metienu attiecība:32:29 (10:9, 9:11, 13:9)Rezultatīvākie:"LU/FS Masters" - Krists Paulovičs 2 (2+0), Viktors Vansovičs 2 (2+0), Reinalds Rimša 2 (1+1), Ivo Preiss 2 (1+1), Mārtiņš Vilmanis 2 (0+2), Dāvis Grīnhofs 1 (1+0), Artis Ancāns 1 (0+1), Ēriks Akulovs 1 (0+1), Rolands Peļņa 1 (0+1)."Kuldīga" - Ģirts Zirnis 2 (1+1), Niklāvs Ērcītis 1 (1+0), Krists Bergmanis 1 (1+0), Matīss Krēže 1 (0+1).

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...