26.06.2012. 19:15
Uzvaru Vimbldonas tenisa čempionāta sieviešu vienspēļu turnīra pirmajā kārtā otrdien izcīnīja pašreizējā turnīra čempione Petra Kvitova no Čehijas, kā arī cita sacensību favorīte Serēna Viljamsa no ASV.

Ar ceturto numuru izliktā Kvitova aizvadītajā cīņā ar 6-4, 6-4 uzvarēja Uzbekistānas tenisisti Akgulu Amanmuradovu. Pirmajā setā čehiete atspēlēja 0-3 un 1-4 deficītu.

Pagājušā gada finālā Kvitova uzvarēja krievieti Mariju Šarapovu, izcīnot savu pirmo un līdz šim vienīgo «Grand Slam» titulu karjerā.

Šī gada pirmajos divos «Grand Slam» turnīros Austrālijā un Francijā Kvitova tika līdz pusfinālam.

Otrajā kārtā Kvitovas pretiniece būs itāliete Karina Knapa vai baltkrieviete Jeļena Baltača.

Tikmēr ar sesto numuru izliktā Viljamsa divu setu cīņā ar 6-2, 6-4 pārspēja čehieti Barboru Zahlavovu. Pirmais sets ilga 29 minūtes, bet otrais Serēnai prasīja nepilnu stundu. Otrajā kārtā amerikāniete spēkosies ar zviedrieti Johannu Lārsoni vai ungārieti Melindu Činku.

Uzvaras pirmās kārtas spēlēs otrdien izcīnīja arī ar 12. numuru izliktā Vera Zvonarjova, ar 24. numuru izliktā itāliete Frančeska Skjavone, ķīniete Dzje Žena, kura izlikta ar 25. numuru, un ar 31. numuru izliktā Anastasija Pavļučenkova no Krievijas.

No izsētajām tenisistēm pirmo kārtu nepārvarēja čehiete Lūsija Safarova, kura bija izlikta ar 19. numuru. Viņa ar 3-6, 0-6 piekāpās Kiki Bertensai no Nīderlandes. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties