18.01.2014. 08:24

«Ir jāspēlē labāk. Šodien bija momenti, kad spēlējām labi, bet uzvarai ar to nepietika. Mums ir jāraida ripa vārtos, ar diviem gūtiem vārtiem spēles uzvarēt ir ļoti grūti.» 

Otrās trešdaļas izskaņā Vilsonam spēcīgi trāpīja ripa pa atslēgas kaulu. «Ripa man trāpīja pa atslēgas kaulu. Protams, bija sāpīgi, bet spēlēt varēju, tā kā nekas nopietns tas noteikti nav.» 

Vilsons spēlēja vienā maiņā ar Marcelu Hosu un Lauri Dārziņu, kura šī bija atgriešanās spēle «Dinamo» sastāvā. «Lauris šodien laukumā izskatījās labi. Viņš labi kustās, labi pārredz laukumu. Ceru, ka jau nākamajā spēlē viņš varēs gūt vārtus. Redzēju vairākus plakātus ar uzrakstu «Dārziņš» - fani tiešām viņu šeit mīl. Tas ir labi, mums ir vajadzīgs fanu atbalsts, lai atkal tiktu pie uzvarām.»

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs svētdien pret Habarovskas «Amur». 

«Nākamajā spēlē ir jāņem trīs punkti. Pirms olimpiskā pārtraukuma mums ir smags izbraukums, kurā nāksies spēlēt pret spēcīgām komandām, tāpēc svētdien ir jāuzvar. Mēs negribam pārtraukumā doties ar bažām par netikšanu izslēgšanas spēlēs.»Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties