06.05.2014. 23:44
Šovakar Anglijas Premjerlīgā tika aizvadīta pārceltā 34. kārtas spēle, kurā "Manchester United" savā stadionā tikās ar "Hull City". Mačs bija zīmīgs ar to, ka savu pēdējo spēli "Old Trafford" stadionā aizvadīja Nemanja Vidičs un visticamāk arī Raiens Gigss, bet divus vārtus savā debijā mājinieku labā guva 18 gadus vecais Džeimss Vilsons, nokārtojot uzvaru ar rezultātu 3:1.

Šī vakara spēle tika gaidīta ar īpašu uzmanību, jo savu pēdējo spēli "Manchester United" sastāvā "Old Trafford" stadionā gatavojās aizvadīt ne tikai komandas kapteinis Nemanja Vidičs, bet arī galvenā trenera amata pienākumu izpildītājs Raiens Gigss. Simboliski, ka Gigss sākumsastāvā sūtīja ne tikai šosezon sevi pierādījušo Adnanu Januzaju, bet debitēja arī 18 gadus jaunais uzbrucējs Džeimss Vilsons un divdesmitgadīgais pussargs Tomass Lourenss. Lai arī Vidičs sākumsastāvā nebija, jau 22. minūtē Fils Džounss guva nelielu savainojumu un viņu nomainīja tieši komandas kapteinis.

Pirmajā puslaikā mājiniekiem piederēja iespaidīgs bumbas kontroles pārsvars, bet reālas vārtu gūšanas iespējas bija diezgan maz. Rezultātu laukuma saimnieki atklāja 31. minūtē, kad pēc tiešā brīvsitiena un centrējuma soda laukumā Maruans Felenī uzvarēja gaisa divcīņā, bet Vilsons bumbu trieca Eldina Jakupoviča sargātajos vārtos (1:0). Otro puslaiku ar vairākiem uzbrukumiem atsāka "Manchester United" un 61. minūtē savus otros vārtus spēlē guva debitants Vilsons. Pēc Januzaja piespēles Felenī sisto bumbu Jakupovičs atvairīja, bet pirmais pie tās bija uzbrucējs un dubultoja pārsvaru (2:0).

"Hull" gan negrasījās padoties un divas minūtes vēlāk Metijs Fraiets ar precīzu tālsitienu raidīja bumbu Davida De Hejas sargāto vārtu labajā apakšējā stūrī (2:1). Uzreiz pēc tam Gigss Vilsona vietā laukumā sūtīja Robinu van Pērsiju, bet vēl dažas minūtes vēlāk, skatītāju applausu atbalstīts, laukumā sūtīja pats sevi. Lai arī 40 gadus vecais velsietis oficiāli vēl nav paziņojis par spēlētāja karjeras noslēgšanu, bija saprotams, ka šī ir pēdējā oficiālā spēle savu skatītāju priekšā. Jāatzīmē, ka Gigss ir vienīgais spēlētājs kurš aizvadījis visas sezonas Anglijas Premjerlīgā kopš tās izveidošanas. Kaut arī viesiem bija labas iespējas rezultātu izlīdzināt, 86. minūtē van Pērsijs guva trešos vārtus savas komandas labā un kļuva skaidrs, ka "Manchester United" nesabojās saviem skatītājiem uzvaras prieku tik zīmīgā mačā. Spēles beigās viss tika darīts lai Gigss spētu gūt vārtus, velsietis izpildīja teicamu tiešo brīvsitienu, tomēr vārtsargs bumbu atvairīja. Spēle beidzās ar laukuma saimnieku uzvaru 3:1.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
06.05. 21:45 Man United - Hull 3:1 (1:0) Vilsons 31'61' van Pērsijs 86' - Fraiets 63'