22.11.2013. 12:07
Rīgas "Dinamo" kanādiešu uzbrucējs Kails Vilsons (28) šobrīd ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) ceturtais rezultatīvākais spēlētājs. Sarunā ar "Latvijas Avīzi" leģionārs atzīst, ka izdevies atrast ķīmiju ar maiņas partneriem, bet galvenais prieks ir par komandas panākumiem. Spēlētājs norāda, ka par nākamo sezonu vēl nedomā, tāču Rīgā viņam patīk.

Iepriekšējo sezonu Vilsons pavadīja Amerikas hokeja līgā (AHL), kur šī spēlētāja pieticīgā rezultativitāte neradīja pārliecību, ka viņš varētu būt sekmīgs KHL. Tomēr vēl pirms tam Amerikā kanādietis rādīja atzīstamu sniegumu, turklāt pasaules spēcīgākajā līgā (NHL) viņa kontā ir 39 spēles un 13 (4+9) punkti, kas sakrāti no 2009. līdz 2012. gadam.

KHL sezonas 27 mačos Vilsons iekrājis 28 (11+17) punktus un ir Rīgas komandas uzbrukuma līderis. "Vai šī man ir labākā sezona? Grūti spriest, jo katrā komandā ir cita situācija un reizēm tu atrodi ķīmiju ar maiņas partneriem, reizēm - ne," norāda viesspēlētājs. "Man par šo sezonu ir liels prieks, jo komanda uzvar un tad ir joki, smiekli, labs noskaņojums. Protams, arī par savām sekmēm ir gandarījums, taču primārais tomēr ir komanda - ja mēs uzvaram, tad viss ir kārtībā. Neko vairāk nevaru vēlēties."

Par tālāku nākotni Vilsons vēl nedomā. "Šī sezona ir tikai pusē, līdz ar to par ātru domāt, kas būs nākamsezon. Vasarā var daudz kas notikt, taču, ja te paliktu Marsels Hosa un mūsu maiņai atrastos vēl viens labs spēlētājs, tā būtu lieliska situācija. Man ļoti patīk Rīga, līdzjutēji ir vienreizēji. Taču jādzīvo šodienai, un līdz šim mums izdodas ļoti laba sezona. Es nemaz nezināju, ka septiņas uzvaras pēc kārtas ir "Dinamo" rekords," atzīst rezultatīvais leģionārs. "Protams, mani pārsteidz tas, ka esam konferencē trešajā vietā, jo pagājušajā sezonā "Dinamo" rezultāti bija vājāki un grūti gaidīt tik strauju uzlabojumu."

Izmantotie resursi:nhl.comla.lvBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties