12.09.2013. 21:18

Rīgas «Dinamo» un Doņeckas «Donbass» 4:2 (2:1, 1:0, 1:1). Hosa (Pavlovs, 7), Vilsons (Skvorcovs, 8), Vilsons (Pavlovs, 33), Vilsons (60, t.v.); Podhradskis (Dadonovs, Jakuceņa, 5, vair.), Dadonovs (Nedorosts, Jakuceņa, 48, vair.).Vārtsargi: Sedlāčeks (36/34) - Laco (23/20).Soda minūtes: 8-4.

Spēles sākumā pēc Pavlova noraidījuma viesi palika mazākumā un «Donbass» ātri vien par to sodīja, kad Sedlāčeku pārspēja Peters Podhradskis - 0:1. Tomēr «Dinamo» atspēlējās jau pēc 100 sekundēm, kad no vārtu aizmugures Pavlovs piespēlēja Marcelam Hosam, kurš guva pirmos vārtus šosezon - 1:1, bet pēc pusotras minūtes «rīdzinieki» ar Skvorcova spēka paņēmiena palīdzību atņēma mājiniekiem ripu viņu zonā un Kails Vilsons ar ļoti precīzu plaukstas metienu izvirzīja «Dinamo» vadībā - 2:1. Pirmās trešdaļas otrajā pusē Latvijas komanda divreiz ieguva tiesības spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr palielināt pārsvaru viesiem neizdevās.

Pirmā perioda pēdējā minūtē «rīdzinieki» otro reizi palika mazākumā, tomēr laiku četratā izdevās izturēt, bet otrās trešdaļas pirmajā pusē vairāk bīstamu momentu bija pie Laco vārtiem, taču ne Bukarts, ne Hosa nespēja izcelties. Perioda vidū «Donbass» bija iespēja izlīdzināt rezultātu, bet trešdaļas 14. minūtē pēc labas Pavlova piespēles aci pret aci ar vārtsargu izskrēja Vilsons, gūstot savus otros vārtus mačā - 3:1.

Trešā perioda vidū pēc Vilsona noraidījuma «Dinamo» palika mazākumā un laukuma saimniekiem otro reizi spēlē izdevās realizēt skaitlisko pārsvaru - pēc Nedorosta piespēles ripu pustukšos vārtos ieraidīja Jevgeņijs Dadonovs - 3:2. Arī vienādos sastāvos pārsvars piederēja «Donbass» komandai, taču reālu vārtu gūšanas iespēju bija maz. Četrarpus minūtes līdz spēles beigām Hosa neveiksmīgi raidīja ripu ārpus laukuma robežām, atstājot «rīdziniekus» mazākumā. Vairākumu mājinieki nespēja realizēt, pēc tam vienādos sastāvos lieliska iespēja bija Dadonovam, bet pēdējā minūtē «Donbass» neizdevās izglābties, arī spēlējot sešatā pret pieciem, turklāt Vilsons ieraidīja ripu tukšos vārtos - 4:2.

Izbraukuma spēļu sēriju «Dinamo» komanda noslēgs sestdien, kad tiksies ar Maskavas CSKA hokejistiem.

Atgādinām, ka pirmajās trīs sezonas spēlēs «rīdzinieki» izcīnījuši trīs uzvaras - savā laukumā ar 2:1 pret Minskas «Dinamo», kā arī izbraukumā pret Zagrebas «Medveščak» (5:1) un Maskavas «Spartak» (3:1).