22.06.2014. 22:15
Pēc Pasaules kausa finālturnīra H apakšgrupas otrās spēļu kārtas mača starp Beļģiju un Krieviju (1:0) savus komentārus sniedza komandu treneri un spēlētāji.

Beļģijas izlases galvenais treneris Marks Vilmotss uzskata, ka pretinieki mača beigās noguruši un tas ļāvis beļģiem uzvarēt. "Spēle bija karsta, pretinieki ļoti gribēja uzvarēt. Šī nebija izcila spēle, tomēr kopumā cīņu var nodēvēt par cienīgu. Šī ir komandas uzvara, lai gan, protams, Eidens Azārs ir lielisks futbolists, kurš aizvadīja teicamu mača izskaņu. Viņš nospēlēja tieši tā, kā to vajadzēja. Krievijas izlase nogura, atslābinājās un Azārs to izmantoja."

Tikmēr Krievijas izlases galvenais treneris Fābio Kapello norāda, ka ir apmierināts ar savu padoto paveikto darbu laukumā. „Rezultāts nav pamatots, bet patiesība ir tāda, ka mēs zaudējām. Mums bija iespējas uzvarēt, šī bija laba spēle. Abas komandas centās uzvarēt, diemžēl tas izdevās Beļģijai.”

„Protams, es joprojām ticu izredzēm izkļūt no apakšgrupas. Pagaidīsim citu maču rezultātus. Kad ieradāmies šeit, atgādināju, ka esam nokļuvuši finālturnīrā pēc 12 gadu pārtraukuma. Tas jāatceras, lai saprastu, kāda līmeņa turnīrā mēs piedalāmies. Pirmajā mačā mēs labi zināmā veidā samaksājām par šo spiedienu.”

Vienīgo vārtu autors Divoks Oridži neslēpj, ka šis ir īpašs brīdis un viņš vēl nav apzinājies tā nozīmi. "Tie bija svarīgi vārti, taču tas notika, pateicoties visas komandas pūlēm. Azārs lieliski juta spēli un atdeva man teicamu piespēli. Man atlika vienīgi izmantot savu iespēju."

Krievijas izlases pussargs Deniss Glušakovs atzina, ka krievi varējuši arī uzvarēt, taču tāds nu reiz ir futbols. "Bija labi momenti, kurus nespējām realizēt, turklāt ielaidām paši. Sāpīgs zaudējums. Vai Kapello ķaut ko teica ģērbtuvēs? Viņš teica, ka viss vēl nav zaudēts. Jāvinnē Alžīrija un tad redzēsim, kas notiks."

Vēl viens krievu futbolists Maksims Kanuņņikovs uzskata, ka izlase aizvadījusi labu spēli. "Tagad jāgatavojas nākamajai spēli un tad redzēsim, kāds būs izvietojums apakšgrupā. Šodien pilnībā izlikām sevi visu laukumā, taču spēles beigās mazliet nenoticējām, ka varam uzvarēt. Spēlēt "Maracana" stadionā bija lieliski. Patiesi svētki mums un līdzjutējiem. Mēs parādījām maksimumu, taču neizturējām līdz galam."

sport-express.ruChampionat.comBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties