09.12.2012. 22:09

Ar savu pirmo punktu Slovākijas Ekstralīgā šovakar atzīmējies latviešu uzbrucējs Raimonds Vilkoits, kas tādējādi palīdzēja "MHC Mountfield" ar 6:3 pārspēt Trenčīnas "Dukla" hokejistus. Spēles šovakar aizvadīja arī Aleksandra Macijevska un Ņikita Koļesņikova, Herberta Vasiļjeva, Māra Jasa, Kobas Jasa un Edgara Kļaviņa pārstāvētie klubi.

Informācija tiek papildināta.

Lai gan pirmie mača vadībā izvirzījās Trenčīnas hokejisti, pāris minūtes vēlāk martiniešiem izdevās atgūties, perioda otrajā pusē panākot jau 2:1 savā labā. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vēl vieniem vārtiem, tam noslēdzoties ar 3:2.

Izšķirošais izvērtās mača trešais periods, kurā vispirms neizšķirtu 3:3 panāca "Dukla" hokejisti, taču tad trīs bezatbildes vārtus guva laukuma saimnieki, svinot uzvaru ar 6:3.

Latviešu uzbrucējs, kuram šī bija vien otrā spēle kluba sastāvā, atdeva rezultatīvu piespēli trešajā komandas vārtu guvumā. Maču Vilkoits aizvadīja trešajā komandas uzbrucēju virknējumā.

Aleksandra Macijevska un Ņikita Koļesņikova pārstāvētā "Stjernen" šovakar kārtējā Norvēģijas hokeja līgas spēlē ar 4:1 pārspēja "Tonsberg IH" hokejistus. Kamēr pirmais periods noslēdzās ar neizšķirto 1:1, tieši otrajā periodā "Stjernen" izdevās gūt uzvaras vārtus, kad tā izskaņā pēc Macijevska piespēles precīzs bija Tomass Sīnisalo.

Kamēr Macijevskis maču noslēdza ar divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī četriem metieniem pa pretinieku vārtiem, Ņikitas Koļesņikova kontā šovakar pieci metieni pa pretinieku vārtiem.

Izmantotie resursi:HOKEJ.skpointstreak.comOffizielle Webseite der Deutschen Eishockey...Start - Hockeyligan.se

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161