22.12.2015. 17:39
Pašreizējie pasaules rangu līderi Novāks Džokovičs no Serbijas un amerikāniete Serēna Viljamsa otrdien jau kārtējo gadu nosaukti par 2015.gada pasaules čempioniem Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) versijā.

Viņi abi 2015.gadā uzvarēja trijos no četriem «Grand Slam» turnīriem. Viljamsa, kas ITF čempiones titulu ieguvusi sesto reizi, gadā ieguva piecus titulus un piedzīvoja trīs zaudējumus.

Pēc triumfa Vimbldonā Viljamsai vienlaicīgi piederēja visi četri «Grand Slam» tituli, tomēr turpinājumā viņai neizdevās triumfēt ASV atklātajā čempionātā, neiegūstot kalendāro «Grand Slam».

Tikmēr Džokovičs gadu ATP ranga pirmajā vietā noslēdzis ceturto reizi, bet gada labākā tenisista titulu ieguvis piekto reizi. Viņš šogad ieguva 11 titulus un piedzīvoja vien sešus zaudējumus.

Vēl dubultspēlēs vīriem čempionu titulu ieguvuši Žans Žiljēns Rožē no Nīderlandes un rumānis Horija Teko, bet dāmām - indiete Sanija Mirza un slavenā šveiciete Martina Hingisa.Māra Kreicberga Foto Studija, individuālais darbs Raiņa 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties