24.08.2015. 09:19
Pasaules vadošā tenisiste amerikāniete Serēna Viljamsa svētdien otro gadu pēc kārtas savā īpašumā ieguva Sinsinati WTA Premier turnīra čempiones titulu.

Sacensību finālmačā Viljsamsa ar 6-3, 7-6 (7:5) pārspēja ar trešo numuru izlikto rumānieti Simonu Halepu.

Jau mača pirmajā geimā amerikāniete zaudēja savu servi, nonākot iedzinējos, taču pēcāk divas reizes spēja būt labākā, servējot Halepai, un izcīnīt panākumu pirmajā setā. Otrajā setā turpinājās abu spēlētāju sīvā cīņa, kurā pārāka taibreikā gan bija pieredzējusī Viljamsa.

Uzvara Sinsinati ir Viljamsas piektais tituls šogad.

Jau pēc nedēļas sāksies ASV atklātais čempionāts, bet Viljamsa centīsies kļūt par to reto tenisisti, kura viena gada laikā izcīnījusi visus četrus Grand Slam titulus.

Jau vēstīts, ka vīriešu turnīrā Šveices tenisa leģenda Rodžers Federers svētdien Sinsinati ATP Masters 1000 sērijas turnīra finālā pārspēja pasaules ranga līderi serbu Novāku Džokoviču, šajās sacensībās triumfējot jau septīto reizi karjerā.

Federers finālā pārspēja pretinieku ar 7-6 (7:1), 6-3.

Līdz ar to Šveices tenisists aizlicis priekšā kāju Džokoviča pirmajam titulam Sinsinati turnīrā, kas ir vienīgās no Masters raudzes sacensībām, kurās serbs nav triumfējis.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana