31.08.2013. 09:00
"US Open" sieviešu vienspēļu turnīra 4. kārtā gaidāms ASV divu labāko tenisistu mačs – Serēna Viljamsa pret Slounu Stīvensu. Abas piektdien zaudēja tikai četrus geimus.

Ņemot vērā to, ka nedaudz virs četrām stundām vajadzēja, lai uzvarētāju noskaidrotu aizraujošajā Leitona Hjuita un Huana Martina Del Potro spēlē, Serēna Viljamsa savu maču pret Jaroslavu Švedovu sāka tikai plkst. 23:50. Amerikāniete laiku lieki netērēja un guva graujošu uzvaru – 6:3, 6:1.

Viljamsa nākamajā kārtā sacentīsies ar Slouna Stīvensu, kurai janvārī zaudēja "Australian Open" pusfinālā. Stīvensa ir vienīgā tenisiste ārpus Top 4, kura visos "Grand Slam" turnīros šogad sasniegusi vismaz 4. kārtu. ASV otrā rakete piektdien ļoti viegli tika galā ar savu tautieti Džeimiju Hemptoni – 6:1, 6:3. Hemptone pēc mača atzina, ka īpaši slikti spēlē tieši lielajos turnīros un nezina, kā situāciju mainīt.

Na Lī pagājušā gada 3. kārtas atkārtojumā guva revanšu pret Loru Robsoni – 6:2, 7:5. Robsonei otrajā setā bija 3:0 pārsvars, taču nepiespiestās kļūdas (katrā setā 15) neļāva attīstīt panākumu. Britu tenisistei arī uzbrukums šoreiz nebija līmenī, jo tikai septiņas tīri uzvarētas izspēles, kamēr Lī spēlēja sev neierasti nosvērti. Ķīnas tenisa līdere punktus guva visos deviņos izgājienos pie tīkla.

Viegli neklājās Polijas labākajai tenisistei Agņeškai Radvaņskai, kura tajā pašā laikā sacentās ar Anastasiju Pavļučenkovu. Krievijas tenisiste pirmajā setā atspēlējās no 2:4 un devītajā geimā ieguva breikbumbu. To viņai vajadzēja realizēt, taču Nasjtas izpildītais "dropšots" bija par īsu, kad Radvaņska bumbiņai klāt netiktu. Pavļučenkova pēc tam ar kļūdām zaudēja nākamo geimu un līdz ar to arī pirmo setu – 6:4 Agai.

Otrā seta sākumā Pavļučenkovai ar lielisku diagonālo "bekhendu" izdevās iegūt breika pārsvaru, taču Radvaņska tūlīt atspēlējās. Šoreiz savu servi seta izskaņā Pavļučenkova nezaudēja, tiekot līdz taibreikam, taču tajā viņas kļūdas kombinācijā ar Radvaņskas precīzo tenisu noveda pie polietes graujošas uzvaras – 7:1!

Pavļučenkova mačā realizēja tikai 2/10 breikbumbām, ieskaitot 1/6 otrajā setā. Radvaņska Ņujorkā ceturto reizi spēlēs 4. kārtā. Šis ir vienīgais no četriem "Grand Slam" turnīriem, kurā viņa nav bijusi vismaz ceturtdaļfinālā.