03.09.2016. 22:00
"US Open" 3. kārtā apaļas stundas laikā ar 6:2, 6:1 sagraujot Zviedrijas tenisisti Juhannu Lāšoni, seškārtējā čempione Serēna Viljamsa svinēja 307. uzvaru "Grand Slam" turnīros, kļūstot par rekordisti šajā līmenī.

Serēna Viljamsa turnīra pirmajos trīs mačos vēl ne reizi nav zaudējusi servi. Ja pirmajās divās spēlēs viņa pretiniecēm breika iespējas nedeva, tad sestdien Juhannai Lāšonei viena bija, bet Zviedrijas tenisiste kļūdījās, pārcenšoties ar uzbrukumu, un bumbiņa piezemējās aiz gala līnijas.

Viljamsas kontā tagad ir 307 uzvaras "Grand Slam" turnīros, kas ir par vienu vairāk nekā Martinai Navratilovai un tikpat cik absolūtā vērtējuma līderim Rodžeram Federeram. Šveices tenisistu Viljamsa jau šajā turnīrā apsteigs, ja 4. kārtas mačā pieveiks Jaroslavu Švedovu.

"US Open" Viljamsai šodien kļuva par produktīvāko "Grand Slam" turnīru uzvaru ziņā, svinot 87. uzvaru Ņujorkā. Vimbldonā viņai ir 86 uzvaras, Melburnā 74, bet Parīzē 60.

6. Aranča Sančesa-Vikario Spānija 210-54

Uz turnīra izejas durvīm jau 3. kārtas mačā skatījās Viljamsas potenciālā pretiniece ceturtdaļfinālā Simona Halepa. Rumānijas tenisiste ar 6:1, 2:6, 6:4 pret Timeju Babošu uzvarētajā mačā pēdējā setā bija iedzinējos ar 1:3, tomēr spēja atspēlēties. Ungārijas tenisiste lieliskā pozīcijā nokļuva, pateicoties ļoti jaudīgam uzbrukumam, kas pēdējā seta ievadā regulāri sagrāva Halepas aizsardzību.

Halepa atpakaļ mačā tika sestajā geimā, kurā Baboša trīs reizes iesita tīklā. Trešā bija nogurdinošas 24 sitienu garas izspēles noslēgumā, nespējot atspēlēt breikbumbu. Baboša astoņas minūtes ilgušajā astotajā geimā atspēlēja trīs breikbumbas, bet pati nākamajā nespēja izmantot divas, netiekot pie iespējas servēt par uzvaru mačā. Cīņas pēdējā geimā esot vadībā ar 40:15, Baboša tā vietā, lai panāktu izlīdzinājumu 5:5, zaudēja servi, pieļaujot četras kļūdas pēc kārtas, un maču pabeidza ar dubultkļūdu! Halepa pēc mača atklāja, ka viņai ir problēmas ar muguru.