04.01.2014. 15:40

Lielākā daļa vadošo sportistu sacentās Brisbenas WTA «Premier» sērijas sacensībās, finālu sasniedzot divām pasaules spēcīgākajām tenisistēm. Izšķirošajā mačā Viljamsa ar 6-4, 7-5 98 minūšu laikā uzveica baltkrievieti Viktoriju Azarenku.

Šajā turnīrā Viljamsa uzvarēja otro gadu pēc kārtas. Savukārt Azarenku amerikāniete pieveica 14. reizi 17 savstarpējos mačos.

2013.gadā Viljamsa izcīnīja 11 titulus, salīdzinājumā ar Azarenkas trim iegūtajām godalgām. Baltkrieviete pērn agri izstājās Vimbldonas čempionātā, bet sezonas noslēguma turnīrā, cīnoties ar muguras traumu, nespēja sasniegt pusfinālu. Savukārt amerikāniete gada laikā izcīnīja 78 uzvaras mačos un cieta vien četras neveiksmes.

Tikmēr Serēnas Viljamsas vecākā māsa Venusa šonedēļ sasniedza finālu mazāk prestižajās Oklendas WTA «International» sērijas sacensībās, tomēr izšķirošajā mačā sestdien ar 2-6, 7-5, 4-6 piekāpās Ivanovičai.

Zīmīgi, ka pirmo mačbumbu Viljamsa aizstāvēja vēl otrajā setā, kad atradās iedzinējos ar 3-5.

Ivanoviča sacensībās bija izlikta ar otro numuru, iegūstot pirmo titulu kopš 2011.gada beigām.

Tikmēr Viljamsa, kura karjeras laikā uzvarējusi septiņās «Grand Slam» sacensībās, līdz šim pēdējo titulu ieguvusi 2012.gada oktobrī. Šī bija tikai otrā reize desmit savstarpējās spēlēs, kad viņa piekāpās serbietei.

Savukārt Šeņdžeņas WTA «International» sērijas sacensībās Ķīnā līdz finālam aizkļuva divas mājinieces, izšķirošajā cīņā ar pirmo numuru izliktajai Na Li ar 6-4, 7-5 pieveicot Šuai Penu, kura izlikta ar piekto numuru.

31 gadu vecā Li, kura sacensībās uzvarēja arī pērn, šobrīd WTA rangā ieņem trešo vietu, kas ir kādas Āzijas tenisistes augstākā pozīcija vēsturē.

Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142