26.10.2017. 16:40

Atšķirībā no dienas pirmā mača, kurā Aļonas Ostapenko un Karolīnas Pliškovas cīņas uzvarētāja un arī zaudētāja nevarēja mainīt savu pozīciju grupā, otrajā mačā uzvaras cena bija daudz lielāka – uzvarētāja iekļūtu pusfinālā.

Viljamsa dominēja ar agresīvāku spēli, pateicoties kurai abos setos varēja atspēlēt breiku, turklāt 2. setā to izdarīja pat trīs reizes. Venusa Mugurusu pieveikusi četros no sešiem mačiem, abus zaudējumus Spānijas tenisistei piedzīvojot šogad, kad viņai piekāpās Romas ceturtdaļfinālā un Vimbldonas finālā.

2008. gadā finālturnīrā Dohā uzvarējusī Viljamsa ir vienīgā no šī gada "WTA Finals" dalībniecēm, kura iepriekš triumfējusi sezonas noslēguma turnīrā. Zīmīgi, ka viņa vismaz līdz pusfinālam tikusi visos piecos turnīros: 1999., 2002. un 2017. gadā sasniegts pusfināls, 2008. gadā izcīnīts tituls, bet 2009. gadā zaudējums finālā. Pirmajos divos turnīros bija citādāks formāts – bez grupām un ar 16 spēlētājām. Zaudējums pirmajā mačā nozīmēja turnīra beigas.

Mugurusai neizkļūšana no grupas Singapūrā nozīmē izstāties no cīņas par ranga pirmo pozīciju. Tur gadu mijā būs pašreizēja līdere Simona Halepa, šosezon jau astoņas nedēļas 1. vietā pavadījusī Pliškova vai virsotnē vēl nebijusī Eļina Svitoļina. Mugurusas valdīšana šosezon ilga četras nedēļas, 1. vietu sasniedzot 11. septembrī.

Piezīme: ja divām tenisistēm ir vienāda uzvaru un zaudējumu bilance, augstāku vietu ieņem savstarpējās spēles uzvarētāja.Kurbads halle Kurbads halle Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties