02.06.2014. 20:42
Nesen dibinātais Ņujorkas futbola klubs oficiāli paziņojis, ka par tā pirmo spēlētāju ir kļuvis Spānijas izlases uzbrucējs Davids Vilja, ar kuru panākta vienošanās uz trim sezonām. "New York", kā lielākā daļa īpašumtiesību pieder Mančestras "City", MLS sāks startēt 2015. gada sezonā.

"Šis "City" ģimenei un "New York" tapšanā ir vēsturisks un aizraujošs brīdis," sacīja izpilddirektors Ferrans Soriano. "Labi pazīstu Davidu. Viņš ir viens no labākajiem futbolistiem pasaulē, īsts uzvarētājs, kurš savā karjerā atrodas izcilā brīdī. Esmu pārliecināts, ka ņujorkieši gūs baudu no viņa spēles."

"Davids Vilja neapšaubāmi ir viens no pilnīgākajiem futbola spēlētājiem un labākajiem uzbrucējiem pasaulē," piebilda komandas galvenais treneris Džeisons Kraiss. "Nevarētu būt vēl priecīgāks par to, ka esam ieguvuši tik lielisku talantu kā mūsu pirmo spēlētāju."

"Savas karjeras laikā vienmēr esmu vēlējies mudināt sevi sasniegt jaunus mērķus, un šī pāreja man nozīmē vēl vienu svarīgu mērķi," teica Vilja. "Spēlējot, smagi strādājot un gūstot vārtus, vēlos palīdzēt MLS turpināt augt un tajā pašā laikā mēģināt padarīt "New York" par labāko komandu līgā."

Spānijas izlases uzbrucējs Vilja, kurš šomēnes piedalīsies Pasaules kausa izcīņā, aizvadītajā sezonā pārstāvēja Madrides "Atletico", ar 13 vārtiem 36 spēlēs palīdzot tam kļūt par Spānijas čempionu.

Izmantotie resursi:David Villa signs for New York City FC - New...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties