19.07.2015. 14:00
VTB Vienotās līgas basketbolā dalībnieku skaits un formāts, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, palicis nemainīgs.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā vēsta sacensību rīkotāji, arī nākamajā sezonā turnīrā piedalīsies 16 komandas, kas regulārajā čempionātā aizvadīs divus apļus. Pēc tam astoņi labākie klubi sasniegs izslēgšanas spēles.

Turnīrā grasās piedalīties arī Latvijas čempioni «VEF Rīga», bet debiju piedzīvos Gruzijas klubs Tbilisi «Vita», kas aizstās finansiālās grūtībās nonākušo Samāras «Krasnije kriļja» no Krievijas. Kā pretendente uz vietu līgā bija arī Latvijas speciālista Nikolaja Mazura trenētā Maskavas «Dinamo», taču klubs šajā turnīrā nākamsezon nespēlēs.

Kļuvis zināms, ka sezonas pirmo spēli «VEF Rīga» aizvadīs izbraukumā pret Krievijas klubu Kazaņas «Unics», bet pilns kalendārs būs zināms augustā. Sagaidāms, ka regulārā sezona sāksies oktobrī, bet noslēgsies nākamā gada oktobrī. Savukārt izslēgšanas cīņas būs maijā un jūnijā.

Iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā startēja desmit klubi no Krievijas, kā arī pa vienai komandai no Kazahstānas, Somijas, Latvijas, Igaunijas, Čehijas un Baltkrievijas.

Aizvadītajā sezonā «VEF Rīga» nesasniedza VTB Vienotās līgas izslēgšanas spēles, regulārajā turnīrā ierindojoties desmitajā vietā. Kā zināms, komandas pagājušās sezonas galvenais treneris Mazurs ir atstājis šo amatu, bet viņa vietu ieņems spānis Karloss Frade.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties