28.11.2014. 20:52
Piektdien notikušajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) direktoru padomes ārkārtas tikšanās reizē Sočos panākta vienošanās, ka līdzšinējo līgas prezidentu Aleksandru Medvedevu amatā nomainīs Soču olimpiskās spēles organizējušais Dmitrijs Černišenko, informē vietējie mediji.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Par šādu notikumu attīstību jau iepriekš vēstīja aģentūra TASS. Tiek apgalvots, ka KHL oficiāli par šīm izmaiņām paziņos sestdien.

Ar Medvedevu un Černišenko piektdien tikās arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš publiski apsveicis Černišenko ar stāšanos amatā. Putins lūdzis Černišenko izmantot savu Olimpiādes rīkošanā gūto pieredzi, lai attīstītu hokeju ne tikai Krievijas, bet arī starptautiskā līmenī.

Tikmēr Medvedevs savu darbošanos hokejā nebeigs, jo turpinās strādāt Starptautiskajā Hokeja federācijā (IIHF).

Kā zināms, KHL direktoru padomā darbojas arī AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Pašlaik 46 gadus vecais Černišenko bija Soču olimpisko spēļu rīkotāju komitejas vadītājs un pašlaik vada investīciju kompāniju Volga Grup, kas pārvalda KHL direktoru padomes vadītāja Genādija Timčenko aktīvus.

Tikmēr 59 gadus vecais Medvedevs KHL prezidents bija kopš tās izveidošanas 2008.gadā.Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties