05.01.2017. 14:28

Jau ziņojām, ka trešajā sacīkšu dienā sportistiem bija jāveic 364 km garš posms. Katastrofāla šī diena izvērtās vairākiem vadošajiem sportistiem, kas brauc ar "Toyota" pikapiem. Līdzšinējais Dakaras rallija vicelīderis Nasers Al-Atija bija starp ātrākajiem, taču tad pēc kļūdas viņš pazaudēja vienu no mašīnas riteņiem. Kamēr tika novērsts defekts, pagāja ļoti daudz laika, un sportists ātrumposmu sasniedza vien pēc divām stundām, kopvērtējumā atkrītot uz 25.vietu.

''Spēle beigusies...šī bija slikta diena,'' pēc posma vakar teica Nasers Al-Atija. ''Tā bija neveiksme. Mēs ar auto aizmuguri trāpījām pa lielu akmeni, un pilnīgi sasitām mašīnas aizmugurējo riteni. Lai būtu līdzsvarā, mēs mašīnas priekšā salikām lielus akmeņus un rezerves riepu. Šādi mums vajadzēja braukt 80 kilometrus. Vēlāk mēs vēlreiz apstājāmies, lai mēģinātu salabot, taču tas neizdevās, jo mums nebija visas detaļas. Šis negadījums bija kļūda, bet dažreiz tā notiek. Līdz tam mēs bijām vadībā, bet pēc tam...'' tā vakar teica Al-Atija, kurš piebilda, ka nezina, vai spēs turpināt ralliju, jo bojājumu esot daudz, tāpēc gala lēmums būs komandas ziņā.

Kā liecina jaunākā informācija, tad Kataras sportists sacensības tālāk vairs neturpinās.

Izmantotie resursi:Site officiel du rallye raid DakarLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties