20.11.2014. 15:54
Dmitriju Miļkeviču Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valde apstiprinājusi par Latvijas vieglatlētikas izlases direktoru, ceturtdien informē LVS.Miļkevičs ir Latvijas rekordists 600, 1000 un 800 metru skrējienos telpās, un 800 metru...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Miļkevičs ir Latvijas rekordists 600, 1000 un 800 metru skrējienos telpās, un 800 metru skrējienā stadionā. 2005.gadā viņš uzvarējis ASV studentu (NCAA) čempionātā, kā arī ir seškārtējs Latvijas čempions 400 un 800 metru distancēs un divu olimpisko spēļu dalībnieks, 2004. gadā izcīnot 14. vietu, bet 2008. gadā – 26. vietu 800 metru distancē.

Miļkevičs ir gatavs uzsākt darbu vieglatlētikā kā izlases direktors un kļūt par savienības komandas dalībnieku, jo vieglatlētika vienmēr viņam bijusi ļoti tuva. ''Esmu pārliecināts, ka mana mīlestība pret sportu, kā arī sportista apņēmība un neatlaidība palīdzēs attīstīt Latvijas vieglatlētiku gan šeit, gan ārpus Latvijas. Es darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai vieglatlētika Latvijā sasniegtu vēl augstākas virsotnes. Uzskatu, ka tikai pārrunu ceļā ir iespējams panākt visiem izdevīgu rezultātu. Svarīga loma ir darba veicēju komandai, tāpēc ceru uz savstarpēju saprašanos un atbalstu,'' paziņojis Miļkevičs.

Jaunais izlases direktors ir absolvējis Nebraskas universitāti, kur ieguvis bakalaura grādu biznesa vadībā, savukārt Sanktpēterburgas valsts Ekonomikas un finanšu universitātē Dmitrijs ir ieguvis maģistra grādu Starptautiskajā menedžmentā.

Miļkevičs kopš 2011. gada decembra ir valdes priekšsēdētājs Syform kompānijas pārstāvniecībā Baltijas valstis. Pagājušajā gadā Dmitrijs ieguva sporta speciālista C kategorijas sertifikātu.

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Guntis Zālītis norāda, ka LVS valde ir ļoti izsvērusi visu kandidātu atbilstību LVS Izlases direktora amatam un Miļkevičs tika atzīts par visatbilstošāko. ''Gan viņa pieredze, startējot augstākā līmeņa vieglatlētikas sacensībās, gan izglītība un komunikācijas spējas ir pilnībā pietiekošas, lai atrastu kopēju valodu ar treneriem, spotistiem un vieglatlētikas vadību. Domāju, ka iegūtais sportiskais rūdījums un augstakā līmeņa izglītība vadībzinātnēs nesīs jaunas vēsmas un iespējas visai vieglatlētikas saimei,'' pārliecināts LVS prezidents.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties