26.07.2016. 10:02
"SynotTip" futbola virslīgas 15. kārtas spēlē "Rīga FC" savā laukumā uzņēma ventspilnieku. Abas komandas spēli iesāka mierīgi,bez bīstamiem momentiem. Rezultātu izdevās atklāt tikai 42.minūtē, kad precīzi sita ventspilnieks Aleksejs Aleksejevs. Otro puslaiku mājinieki iesāka aktīvi, izveidojot vairākus momentus pie pretinieku vārtiem. 78. minūtē rīdzinieki pārkāpa noteikumus soda laukumā, ļaujot pretiniekiem izpildīt pendeli. To veiksmīgi realizēja Eduards Tīdenbergs.Līdz ar spēles beigu sirēnu precīzi sita arī mājinieki, noslēdzot spēli ar 1:2 un Ventspils uzvaru.Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Beāte Neimane 2016-07-26 10:02