22.09.2016. 21:43
Otro zaudējumu "Liepājas papīra" kausa izcīņā piedzīvojuši VEF Rīga basketbolisti, kas šoreiz bez ierunām kapitulēja "Nizhny Novgrod" komandai 73:100. Jau pirmajā ceturtdaļā rīdzinieki iedzīvojās sešu punktu deficītā, bet puslaikā ielaida 52 punktus un no sāncenšiem atpalika 13 punktus. Uz brīdi cerības izglābties gan deva Jāņa Blūma trīs tālmetieni pēc kārtas, tomēr galu galā tika piedzīvota sagrāve 20 punktus rīdziniekiem sameta Mārtiņš Meiers, bet uzvarētājiem ar 13 izcēlās Latvijas izlases aizsargs Ingus Jakovičs.Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Beāte Neimane 2016-09-22 21:43