29.04.2015. 22:25
Šveices Superlīgas spēlē vakar zaudējumu piedzīvoja Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins un viņa pārstāvētā komanda "Sion", kas ar 1:2 atzina "Zurich" pārākumu.Rezultāts tika atklāts 30. minūtē, kad Andri Vaņinu no 11 metru atzīmes pārspēja "Zurich" futbolists Avi Rikans. Otrā puslaika sākumā Rikans tika pie otras iespējas izpildīt pendeli un atkal bija precīzs. Otrajā gadījumā noteikumus soda laukumā pārkāpa pats Vaņins, nopelnot arī dzelteno kartīti.

Egils Broks moderators 2015-04-29 22:25

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230