22.06.2016. 19:55

, LSM.LV - Sports

Ungāri trijās spēlēs grupā iekrāja piecus punktus, bet otrie ar tikpat lielu punktu guvumu F grupā finišēja Islandes futbolisti, kuri trešdien ar 2:1 uzveica Austriju, kam turnīrs līdz ar to beidzās. Portugāle tālāk tika kā viena no četrām labākajām trešās vietas ieguvējām. Pēc F grupas spēlēm arī kļuva skaidrs, ka astotdaļfinālā spēlēs arī Ziemeļīrija.

Pēdējās grupu kārtas spēlē divus vārtus Portugālei guva Krištianu Ronaldu, savukārt Ungārijai tikpat rezultatīvs bija Balāss Džudžšaks.

Mačā, kurā ungāri trīsreiz bija vadībā, rezultātu 19.minūtē atklāja Zoltans Ģēra, turpretim 42.minūtē Nani atjaunoja neizšķirtu un panāca 1:1.

Ģēra aiz soda laukuma robežas uz krūtīm uztvēra atsisto bumbu un uzreiz no gaisa spēcīgi sita vārtu apakšējā stūrī. Savukārt 42.minūtē Nani saņēma teicamu Krištianu Ronaldu piespēli soda laukumā un trāpīja tuvajā stūrī, kur bumbu nespēja tvert vārtsargs Gabors Kirali.

Īpaši rezultatīvs izvērtās spēles turpinājums pēc pārtraukuma.

Džudžšaks 47.minūtē trāpīja soda sitienu, kurā bumba skāra spēlētāju portugāļu mūrī.

Otro reizi neizšķirtu Portugālei trīs minūtes vēlāk atjaunoja Krištianu Ronaldu, kurš bumbu tīklā pēc piespēles gar vārtiem raidīja ar papēdi.

Savukārt Džudžšaks 55.minūtē panāca 3:2 un vēlreiz izvirzīja Ungāriju vadībā, turklāt arī šoreiz pēc sitiena bumba mainīja virzienu, skarot pretinieku spēlētāju.

Rezultātu atkal līdzsvaroja Ronaldu, kurš 62.minūtē ieskrēja soda laukumā un no brīvas vietas trāpīgi sita ar galvu.

Portugāļi jau mača sākumā centās spēlēt aktīvi un apdraudēt vārtus, lai gan epizode 11.minūtē beidzās ar pāris visai neprecīziem sitieniem. Vārtu guvums nesekoja arī pēc Ronaldu sitiena ar galvu 15.minūtē. Ieguvuši vienu vārtu pārsvaru, Ungārijas futbolisti 24.minūtē varēja to divkāršot, tomēr Rui Patrisiu spēja atvairīt Akoša Eleka sitienu. Savukārt Kirali 29.minūtē atvairīja Ronaldu spēcīgi izpildītu soda sitienu. Pepe portugāļiem 40.minūtē jau šķietami panāca izlīdzinājumu, tomēr tiesnesis mirkli iepriekš bija fiksējis aizmuguri. Minūti vēlāk Pepe jau novērsa bīstamu situāciju pie saviem vārtiem. Ungāri arī izmēģināja sitienus no distances - 44.minūtē nesekmējās Adamam Salai.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.