25.11.2014. 00:04
Karstasinīgais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Astanas «Baris» galvenais treneris Andrejs Nazarovs pirmdien kārtējo reizi izcēlies ar ļoti nedisciplinētu uzvedību. Spēlē pret Kazaņas «Ak Bars» (2:3) viņš nebija apmierināts ar Aleksandra Svitova rīcību. Atrazdamies uz spēlētāju soliņa, Nazarovs uzbrucējam meta ar dzēriena pudeli, pēc mača «divas mājas tālāk» pasūtīja žurnālistu.

  • KHL: Nazarovam diskvalifikācija netiks mīkstināta 2014. g. 23. septembris
  • Noskaties: Hokeja trenerim Nazarovam atkal «aizbrauc jumts» 2014. g. 18. septembris
  • Nazarovs pamet grimstošo «Donbass» kuģi un kļūst par «Baris» treneri 2014. g. 18. jūnijs

Nazarovs šādi rīkojās, jo jau 13. sekundē pieredzējušais (32) Svitovs izkāvās ar 19 gadus veco «Baris» aizsargu Damiru Rispajevu, par ko abi hokejisti saņēma piecu minūšu noraidījumu.

40 gadus vecais Nazarovs tika diskvalificēts līdz spēles beigām, jo Svitova virzienā raidīja dzēriena pudeli. Tas notika brīdī, kad treneris atradās uz soliņa, bet hokejists uz ledus.

Viens no mača galvenajiem arbitriem Kazaņas arēnā bija soms Jurī Renne, kurš ar Nazarovu sarunājās angļu valodā. Treneris somam agresīvā tonī teica: «Mācies krievu valodu. Tu esi Krievijā. Ok?»

Pēc mača Nazarovs kādam Krievijas žurnālistam, kurš vēlējās aprunāties ar speciālistu, pateica: «ej di..t. Divi vārdi: ej di..t. Tā arī uzrakstiet: ej di..t.»

Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētās komandas galvenais treneris Nazarovs ar nedisciplinētu rīcību izcēlies vairākkārt, saņemot diskvalifikācijas uz vairākām spēlēm. Viņu, visticamāk, gaida bargas sankcijas no KHL Disciplinārās komitejas.Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties