22.10.2016. 16:26
22. oktobrī Slokas stadionā, Jūrmalā, norisinājās SynotTip futbola Virslīgas 26. kārtas spēle starp Jūrmalas „Spartaku” un FS „Metta/LU”. Pirmajā puslaikā mājinieki spēja ātri atklāt rezultātu, kad no vārtu priekšas pēc rikošeta precīzs bija Ričards Korzāns. Turpinājumā norisinājās diezgan vienmuļa spēle ar ļoti retiem pusmomentiem, abām komandām daudz kontrolējot bumbu laukuma vidusdaļā. Otrais puslaiks iesākās aktīvāk, un viesi lika noprast, ka netaisās samierināties ar zaudējumu. Vispirms pēc izcilas Edgara Vardanjana piespēles no tuvas distances garām sita Rendijs Šibass, bet pēc tam vārtu stabu norībināja Takumi Mijazaki. Īsi pēc šiem momentiem sekoja rezultatīva mājinieku atbilde – „Metta” nespēja dabūt bumbu ārā no sava soda laukuma, un brīvu sitienu pamanījās atrast Jevgeņijs Kazačoks, dubultojot savas komandas pārsvaru. Pēc rezultāta maiņas abas komandas „nosēdās”, un atkal aizsākās spēle laukuma vidusdaļā. Pāris momenti sekoja mača izskaņā, tomēr abi viesu sitieni ar galvu lidoja garām vārtiem, kamēr Kazačoka izpildītu brīvsitienu atvairīja vārtsargs Dāvis Ošs. Gala rezultāts 2:0, un „Spartaks” vismaz uz īsu brīdi atgūst turnīra līdervienības godu.

Phenomenal 2016-10-22 16:26

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]