11.09.2016. 19:02
11. septembrī Rīgā, Skonto stadionā norisinājās SynotTip futbola Virslīgas 21. kārtas spēlē, kurā ''Riga'' FC uzņēma FK ''Spartaks''. Neskatoties uz to, ka jūrmalnieki bija favorīti, ierodoties Rīgā kā pārliecinoši čempionāta līderi, mājinieki sevi ļoti labi parādīja, komfortabli kontrolējot bumbu, un pat pārņemot iniciatīvu pirmā puslaika otrajā pusē. Tieši tad ''Riga'' arī atklāja rezultātu, kad no tuvas distances precīzs bija japāņu leģionārs Josuke Saito. Tomēr ''Spartaks'' nepadevās, un otrā puslaika sākumā panāca izlīdzinājumu. Tiešā vārtu tuvumā kļūdījās mājinieku aizsargs Džons Kamara, un bumba nokrita pa sitienam Daniilam Ulimbaševam, kurš dāvanu neizniekoja, triecot bumbu vārtos pāri vārtsargam Igoram Ļitovkam. Turpinājumā abas komandas daudz spēlēja laukuma vidusdaļā, un vairs nekādu īpaši bīstamu momentu arī nesekoja, gala rezultāts palika neizšķirts - 1:1.

Demurs Harebovs 2016-09-11 19:02