07.07.2016. 18:34

, LSM.LV - Sports

Sportiste finišēja pēc 53,11 sekundēm, līdz ar to ierindojoties septītajā vietā. Sacensības sportiste noslēdza sacensības noslēdza 20.vietā.Finālā iekļuva  pa divām no trim pusfinālu dalībniecēm un nākamo divu labāko rezultātu sasniegušās sportistes.

Savā priekšsacīkšu skrējienā trešdien Latiševa-Čudare finišēja otrā ar rezultātu 53,36 sekundes un atpalika tikai no divkārtējās olimpiskās medaļnieces Lielbritānijas sportistes Kristinas Ohuruogu, kura mērķa līniju šķērsoja pēc 52,69 sekundēm.

Līdz finālam pietrūka arī Dmitrijam Jurkevičam, kurš 1500 metru skrējiena priekšskrējienā finišēja pēc trim minūtēm un 43,44 sekundēm. VIņam septītā vieta, kas liedza tālāku dalību finālā.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029