14.10.2015. 09:41
“Reggio Emilia” mājas spēlē sakāva Avelīno klubu “Felice Scandone” ar rezultātu 87:68 (22:15, 18:15, 16:21, 31:17).Ojārs Siliņš galotnē sameta piecus punktus (3p 1/2, 1p 2/2), bet visā spēlē 12 minūtēs atzīmējās ar deviņiem punktiem (2p 2/2, 3p 1/4, 1p 2/2), vienu izcīnītu bumbu uzbrukumā, vienu kļūdu, vienu pārķertu bumbu, vienu bloķētu metienu un lietderības koeficientu 10.Avelīno kapteinis Jānis Blūms katrā ceturtdaļā iemeta pa tālmetienam, taču piezīmes krāja tikpat intensīvi. Aizsargs 13 minūtēs guva 14 punktus (2p 1/1, 3p 4/7), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu uzbrukumā, izdarīja vienu piespēli, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, saņēma piecas piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 9.

Egils Broks 2015-10-14 09:41