01.12.2015. 13:05
Latvijas komandas Rīgas Dinamo vārtsarga Jakuba Sedlāčeka atvairītā ripa Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pret turnīra vicelīderi Jaroslavļas Lokomotiv ir otrs labākais moments aizvadītās nedēļas atvairīto metienu vērtējumā, ziņo līga.

Kā zināms, ceturtdien Dinamo savā laukumā ar 0:3 zaudēja Lokomotiv vienībai, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Otrās trešdaļas izskaņā, kad rezultāts bija jau 2:0 viesu labā, Sedlāčeks ar nūju atvairīja soma Petri Kontiolas mesto ripu, glābjot Rīgas komandu no droša vārtu zaudējuma.

Par labāko atzīts Habarovskas Amur vārtsarga Juhas Metsolas atvairītais metiens pirmajā trešdaļā mačā pret latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto un latviešu speciālistu Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo vienību.

Rietumu konferences un visas līgas līdere ir CSKA, kas 36 spēlēs izcīnījusi 77 punktus. Par trim punktiem no tās atpaliek 38 cīņas aizvadījusī Lokomotiv, kam trešā pozīcija. Tikmēr Rīgas Dinamo ar 41 punktu 35 dueļos ir 13.pozīcijā, no labāko astotnieka atpaliekot par 14 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē līdere ar 67 punktiem 36 spēlēs ir Novosibirskas Sibirj.